speeddating - greitos pažintys

KONTAKTŲ RENGINYS - atviri ir nuoširdūs pokalbiai plečiant naudingų kontaktų ratą.

Naujienos


        

         

         

Mums labai reikalinga Jūsų parama. Kviečiame tapti "Speeddating" RĖMĖJAIS. AČIŪ!
http://www.patreon.com/speeddating

 

   PAŽINČIŲ AKADEMIJA metinis RENGINYS

Vakaras, skirtas PAŽINČIŲ AKADEMIJA nariams bei visiems, kurie ieško antrosios pusės.
Renginio metu kursime aplinką, skatinančią susipažinimą bei bendravimą. Programoje, kuri pildysis iki pat renginio, planuojame ne tik "Blic" pažintis, bet ir trumpą seminarą, šokių pamokėles su profesionalia šokių mokytoja, muziką su DJ, žaidimus, vaišes...trumpai tariant, stengsimės kad būtų linksma, jauku ir kuo daugiau laimingų pažinčių!
*Rekomenduojame įsigyti išankstinius bilietus, nes artėjant renginio datai, bilietai galii brangti, be to, dalyvių skaičius vis tik ribotas.
  BILIETAI:
20 eur. - Pažinčių Akademija ir Speeddating VIP nariams
25 eur. - registruotiems Speeddating nariams
30 eur. - neregistruotiems ir nei karrto nedalyvavusiems Speeddating renginiuose antrosios pusės ieškantiems asmenims

Renginio trukmė: 19:00 - 23:00 val.
Dalyvių skaičius: iki 200 asm.

Iki susitikimo jubiliejiniame PAŽINČIŲ AKADEMIJA renginyje!


   INDIVIDUALI POROS PAIEŠKA

Pristatome ilgai brandintą ir pagaliau subrandintą mūsų projektą: PAŽINČIŲ AKADEMIJA!|
Pagrindinė idėja: individuali poros paieška, skirta asmenims, tikslingai ieškantiems partnerio (-ės).
Be viso to, visų mūsų laukia nemažai įdomios veiklos: "Geros nuotaikos klubo" kūrimas, išvykos, renginiai ir seminarai bendravimo bei pažinimo temomis.

Labai lauksime Jūsų "Geros nuotaikos klube".


Renginys moterims: MOTERŲ PAŠNEKESIAI

Pastebėjome, kad dažnai organizuojant tradicinius pažinčių renginius, kurių tikslas yra susirasti antrąją pusę ir bendraujant poromis vaikinui su mergina, dažnai tarpusavyje susipažįsta ir kontaktus užmezga vaikinai arba merginos. O ir ne vienas turbūt esame girdėję posakį, jog geriausi pokalbiai vyksta tarp moterų arba tarp vyrų. Šį kartą palepinsime moteris ir pakviesime jas moteriškiems pašnekesiams prie kavos. Kartais norisi tiesiog moteriškai paplepėti, nevaržant savęs dėl išvaizdos, emocijų, žodžių. Šiame renginyje skatinsime paatvirauti moteriškoje kompanijoje tik mums, moterims, aktualiomis temomis, susirasti bendraminčių, šiltai pabendrauti jaukioje aplinkoje.

 

SVEIKOS PAŽINTYS GAMTOJE (Healthy dating)

Griebkite pledukus, gaiviuosius gėrimus ir susitikime Kauno Santakos parke nuostabioms pažintims! Šio renginio metu ne tik bendrausime, bet ir žaisime, juokausime ir kartu kursime nuotaikingą komfortišką atmosferą. Per bendras veiklas ir laisvą neįpareigojantį vakarą skatinsime rasti kuo daugiau jums naudingų įvairiapusių kontaktų.
„Sveikos pažintys gamtoje“ – tai pažintys sveikiau gyvenantiems, natūralūs pasimatymai pievoje su atvirais pokalbiais bei neįkyriais savęs ir kitų pažinimo žaidimais.

Renginys susideda iš 2 dalių: smagaus pažintinio žaidimo bei įdomių pokalbių, individualiai su kiekvienu asmenimi bendraujant po 5 min. Po renginio visi būsite tarpusavyje pažįstami, o esant abipusiam susidomėjimui, gausite vieni kitų kontaktus.

Renginio trukmė 1,5-2 val.

 

 

KONTAKTŲ renginys
Tai renginys, tinkantis kiekvienam, nes jo metu bendrausite ir dalinsitės kontaktais su įvairiais žmonėmis.
"Kontaktų renginyje” galite pristatyti savo prekes/ produktus/ paslaugas, rasti verslo partnerių, darbą/ darbuotojų, bendraminčių, draugų, plėsite pažinčių ratą. Kiekvienas renginys ypatingas, pilnas teigiamų emocijų.
Dažnai sutinku žmones, kurie nori bendrauti, tačiau neturi su kuo ir nežino kaip tą padaryti. KUR ieškoti žmonių, norinčių bendrauti? KAIP užmegzti ryšį su nepažįstamu asmeniu? Norint turėti malonų pokalbį, reikia atsirasti tinkamu laiku, tinkamoje vietoje. Tačiau ar dažnai pasitaiko tokių progų? Ilgainiui, girdint žmonių poreikį bendrauti, susipažinti, turėti daugiau draugų, kilo mintis organizuoti renginius, kuriuose susitiktų žmonės, lydimi to paties noro ir nusiteikimo – bendrauti. Kadangi šiuose renginiuose renkasi labai įvairūs žmonės tiek amžiumi, profesija ar hobiu, šnekantis su kiekvienu galima atrasti kažką reikalingo sau arba pasiūlyti ką nors prasmingo kitam asmeniui.

Renginio eiga: renginyje dalyvauja iki 20 žmonių. Renginys vyksta pagal specialias taisykles, kurias reguliuoja renginio vedėjas.
Bendraujama poromis, kiekvienam asmeniui turint ~3 minutes savo prisistatymui. Pagrindinis principas yra tas, kad VISI žmonės, esantys renginyje, turi tarpusavyje pabendrauti.
Renginio trukmė: 1,5 - 2 val., priklausomai nuo žmonių skaičiaus.


 

PASIMATYMAS ŠOKYJE
Sakoma, kad priešingybės traukia, tačiau sutikite, kad gyvenime geriausiai sutaria tie, kurie turi kuo daugiau panašumų ir bendrų pomėgių. Kaip nesuklysti ir išsirinkti tą antrąją pusę tokią, kuri kuo geriau atitiktų tavo išsvajotą idealą? Pažinčių renginių organizatoriai ir Šokių akademija siūlo smagią naujieną - pasimatymą šokyje! Pirmoje renginio dalyje Jūs įprastai bendrausite po 4 minutes, sėdėdami prie staliukų. O antroje dalyje turėsite nuostabią progą daugiau pažinti vienas kitą šokant: profesionali šokių mokytoja visus dalyvius pakvies pasimokyti labai paprastų šokių žingsnelių, kuriuos išbandys visi, šokio sūkuryje žaismingai besikeisdami poromis.
DOVANA: renginio metu net 2 laimingieji laimės pamokas dviems su profesionalia mokytoja!
Mėgaukitės įdomiomis pažintimis, tai dar viena galimybė pažinti vieni kitus artimiau.

 

 

DOUBLE PASIMATYMAS (Tylusis + įprastas) – madingi pasimatymai be žodžių.
Įdomu, ką pasakoja savo draugams žmonės, grįžę iš „tyliojo pasimatymo“? „Tylieji pasimatymai“ – tai nauja „greitųjų“ pasimatymų forma, kai dalyviai gali vienas į kitą žiūrėti, bet negali kalbėti.
Pasak idėjos sumanytojų, kurie rengia pirmuosius, bet jau išpopuliarėjusius „tyliuosius“ pažinčių vakarėlius Londone, žmonės vienas kitą atranda instinktyviai ir jiems nereikia žodžių, užtenka tik žvilgsnio, kad galėtų įsimylėti. Daugelis „greitųjų pasimatymų“ dalyvių tvirtina, kad pokalbiai per pažinčių vakarėlius yra pati nemaloniausia dalis, nes nepažįstami žmonės nežino ką vienas kitam sakyti. „Tyliųjų pasimatymų“ rengėjai tvirtina, kad jų pažinčių vakarėliai yra jaukesni ir patrauklesni, nes žmonėms nereikia kalbėti.

Pažinčių renginių Lietuvoje "Speed Dating" organizatoriai patobulino "Tylųjį pasimatymą": pirmajame pažinčių rate dalyviai kūno/gestų/šypsenos kalba bendraus po 2 minutes, o antrajame rate 2 minutes bendraus įprastai. Jei norite per pirmąjį pasimatymą labiau pažinti žmogų - rekomenduojame būtinai pabandyti DOUBLE pasimatymą, Jūs turėsite galimybę įvertinti priešingos lyties atstovą dvigubai geriau. Gyvenimas per trumpas rutinai, išnaudokite visas galimybes!

 

 

"Speed Dating" rekomenduoja: PASIMATYMO TAISYKLĖS:
Vėl grįžote iš nepasisekusio pasimatymo? Niekas nesakė, kad eiti į pasimatymus ir rasti tinkamą partnerį lengva. Pirmi pasimatymai dažnai būna visai ne tokie, kokių norėtume, juos lydi netikėtumai ir įvairūs kuriozai. Antri pasimatymai dažniausiai jau geresni ir jei būna trečias, vadinasi, santykiai nenutrūks. Pirmiems pasimatymams būtina tinkamai pasiruošti ir susipažinti su svarbiausiomis pasimatymų taisyklėmis.

 

APIE MUS RAŠO

LNK "Labas vakaras, Lietuva", 2021 09 30

kaunieciams.lt "Kauniečiai dalyvavo greituosiuose pasimatymuose. Kaip jiems sekėsi šįkart?"

kaunieciams.lt "Vieniši kauniečiai turės progą susirasti antrąją pusę"2020 01 30

kaunodiena.lt "Startavę Kaune Geitieji pasimatymai čia paminėjo savo dešimtmetį"

"Lietuvos ryto TV" šventinis žinių reportažas

Svetainė "Klaipeda.diena.lt", "Pažinčių renginiai jau ir Klaipėdoje", 2014 09 13

Svetainė vlmedicina.lt: "Greitieji pasimatymai: smagi pramoga ar bėgimas nuo savęs?"

Svetainė Delfi.lt

Radijo stotis "Geras FM" interviu apie "Speed Dating", 2010 kovas.

  


Tiems, kurie sutiko savo antrąją pusę Speeddating renginių metu, dovanojame:
50 proc. nuolaidą vestuvių organizvimo paslaugoms!
Jūsų šventę organizuos profesionali renginių organizavimo įmnonė "XXI a. Renginiai"