speeddating - greitos pažintys

Ar žinai, kad gali tapti VIP nariu ir dalyvauti SpeedDating renginiuose vos nuo 3 eur.? Apie VIP skaityk D.U.K

Pasimatymai

Vilniuje | Kaune | Klaipėdoje

Speed dating’as (liet. “Greitasis pasimatymas”) — pažinčių vakarėlis, skirtas intensyviai dirbantiems, užimtiems žmonėms, negalintiems daug laiko skirti meilės paieškoms.
 

Šio vakaro tikslas – sudaryti galimybę susipažinti su kuo daugiau įdomių žmonių.

Renginyje dažniausiai dalyvauja vienodas panašaus amžiaus moterų ir vyrų skaičius. Su vienu dalyviu bendraujama vos 4 minutes, suskambėjus signalui, einama prie kito ir t.t. Kiekvienas dalyvis specialioje kortelėje po naujos pažinties pažymi, ar norėtų dar kartą tą žmogų sutikti. "Taip" reiškia, jog tai žmogus, su kuriuo Tau buvo malonu bendrauti ir norėtum su juo susitikti ateityje. Organizatoriai per 24 val. suveda rezultatus ir dalyviai, vienas kitam pasakiusieji „Taip“, gauna vienas kito kontaktus.
 

Dalyvio bilietas: 7 - 12 EUR.* (artėjant renginio datai, bilietas gali brangti). *Į renginio kainą įskaičiuotas gėrimas.
Daugiau informacijos apie bilieto įsigijimą ir kt. sąlygas skaitykite skyrelyje D.U.K.
PS: jei įsigijai bilietą TIKETA kasose - būtinai parašyk mums savo kontaktus, kad galėtume susisiekti su Tavimi, jei renginys neįvyktų ar būtų perkeltas!
Jei turi GERA DOVANA ar DOVANŲ SALA kuponą - taip pat susisiek su mumis, kad užregistruotume į Tavo pasirinktą renginį.
Jei Tau nepavyko įsigyti bilieto internetu, arba liko mažiau nei 1 diena iki renginio, o Tu labai nori patekti į jį, tokiu atveju susisiek su mumis telefonu arba el.paštu.
Dalyvių skaičius ribotas!

 

Jei Tavo amžius nuo mūsų suformuotos amžiaus grupės yra didesnis ar mažesnis keliais metais, tai gali drąsiai registruotis į norimą amžiaus grupę!
 

Kaunas

PasimatymasDataVietaMiestasAmžiaus grupė
2018-10-30, (an.) 19:10Restoranas Putvinskio 48Kaunas20 - 27 m.
2018-11-07, (treč.) 19:10Restoranas Putvinskio 48Kaunas27 - 35 m.
Vyksta tik 2x per metus!2018-11-21, (treč.) 19:10Restoranas Putvinskio 48Kaunas35 - 45 m.
Išankstinė registracijaNemokama išankstinė registracija į renginį ČIA. Renginio datą ir apie bilieto įsigijimą paskelbsime susidarius grupei. Kaunas45 - 55 m.
DOUBLE PASIMATYMASNemokama išankstinė registracija į renginį ČIA. Renginio datą ir apie bilieto įsigijimą paskelbsime susidarius grupei. Kaunas22 - 30 m.
Išankstinė registracijaNemokama išankstinė registracija į renginį ČIA. Renginio datą ir apie bilieto įsigijimą paskelbsime susidarius grupei. Kaunasnuo 55 m.
MIŠRI GRUPĖ "Kvadratinio stalo klubas" su VYNO DEGUSTACIJA!Nemokama išankstinė registracija į renginį ČIA. Renginio datą ir apie bilieto įsigijimą paskelbsime susidarius grupei. Preliminari bilieto kaina 12 eur. Kaunas21 - 99 m.

Vilnius

PasimatymasDataVietaMiestasAmžiaus grupė
2018-10-24, (treč.) 19:10Užupio kavinėVilnius27 - 35 m.
2018-11-15, (kv.) 19:10Užupio kavinėVilnius35 - 45 m.
2018-11-22, (kv.) 19:10Užupio kavinėVilnius27 - 35 m.
2018-11-29, (kv.) 19:10Užupio kavinėVilnius20 - 27 m.
PASIMATYMAS ŠOKYJE SPEEDDANCENemokama išankstinė registracija į renginį ČIA. Renginio datą ir apie bilieto įsigijimą paskelbsime susidarius grupei. Vilnius27 - 35 m.
Išankstinė registracijaNemokama išankstinė registracija į renginį ČIA. Renginio datą ir apie bilieto įsigijimą paskelbsime susidarius grupei. Vilnius45 - 55 m.
Išankstinė registracijaNemokama išankstinė registracija į renginį ČIA. Renginio datą ir apie bilieto įsigijimą paskelbsime susidarius grupei. Vilniusnuo 55 m.
DOUBLE PASIMATYMASNemokama išankstinė registracija į renginį ČIA. Renginio datą ir apie bilieto įsigijimą paskelbsime susidarius grupei. Vilnius22 - 30 m.
MIŠRI GRUPĖ "Kvadratinio stalo klubas"Formuojame grupę, kurioje galėsite ne tik susirasti antrąją pusę, bet ir susipažinti su daug naujų, įdomių žmonių. Daugiau info NAUJIENOSE. Išankstinė registracija ČIA.Vilnius18-99 m.

Klaipėda

PasimatymasDataVietaMiestasAmžiaus grupė
Išankstinė registracijaNemokama išankstinė registracija į renginį ČIA. Renginio datą ir apie bilieto įsigijimą paskelbsime susidarius grupei. Klaipėda20 - 27 m.
Išankstinė registracijaNemokama išankstinė registracija į renginį ČIA. Renginio datą ir apie bilieto įsigijimą paskelbsime susidarius grupei. Klaipėda27 - 35 m.
Išankstinė registracijaNemokama išankstinė registracija ČIA. Renginio datą paskelbsime susidarius grupei. Klaipėda35 - 45 m.
Išankstinė registracijaFormuojama grupė. Nemokama išankstinė registracija ČIA. Renginio datą paskelbsime susidarius grupei.Klaipėda45 - 55 m.