speeddating - greitos pažintys

Nustebink draugą (-ę), - padovanok DOVANŲ KUPONĄ į pažinčių renginius ar Individualią poros paieškos paslaugą

D.U.K.


KAS YRA Speed Dating'as?

Speed Dating’as (liet. Greitasis pasimatymas) - tai sparčiai visame pasaulyje populiarėjantis linksmas ir įdomus būdas susipažinti su naujais žmonėmis. Renginyje dažniausiai dalyvauja vienodas moterų ir vyrų skaičius. Su vienu dalyviu bendraujama 4 minutes. Organizatoriams davus ženklą, moterys lieka sėdėti, o vyrai keliauja prie kitų stalelių. Taip tęsiasi tol, kol visi dalyviai susipažįsta. Kiekvienas dalyvis specialioje kortelėje po naujos pažinties pažymi, ar norėtų dar kartą tą žmogų sutikti. "Taip" reiškia, jog tai žmogus, su kuriuo buvo malonu bendrauti ir norėtumėte su juo dar kartą pasimatyti. Organizatoriai per kelias valandas suveda rezultatus ir dalyviai, vienas kitam pasakiusieji „Taip“, gauna vienas kito kontaktus.

Už papildomą, 3 EUR mokestį, Tu gali gauti kontaktus tų žmonių, kurie Tau pasakė "TAIP". 

 

Kaip vyksta registracija į Speed Dating‘o renginį?
Registruotis į renginius gali mūsų puslapio skiltyje “PASIMATYMAI”. Čia rasi artimiausių Speed Dating‘o renginių lentelę. Išsirinkęs renginį, kuriame pageidauji sudalyvauti, spausk “REGISTRACIJA” ir užpildyk vartotojo registracijos formą. Tavo kontaktinę informaciją matys tik organizatoriai ir tie pasimatymo dalyviai, su kuriais Tavo pasirinkimai sutapo. Paspaudęs “Įsigyti bilietą” ir atlikęs mokėjimus esi užregistruotas į Speed Dating‘o renginį.
Jei įsigijai bilietą Tiketa kasoje ar turi DOVANŲ KUPONĄ, susisiek su mumis, kad užregistruotume į Tavo pasirinktą renginį.

Jei Tau nepavyko įsigyti bilieto, o Tu labai nori patekti į renginį, susisiek su mumis, ką nors sugalvosime! :)

 

Kiek kainuoja dalyvavimas?
Dalyvavimas Speed Dating‘o renginyje kainuoja:
 20-22 EUR* (už dalyvavimą apmoki internetu www.speeddating.lt arba Bilietai.lt) 
PS: jei įsigijai bilietą BILIETAI.lt kasoje - būtinai parašyk mums savo kontaktus, kad galėtume susisiekti su Tavimi, jei renginys neįvyktų ar būtų perkeltas!
* Į renginio kainą įskaičiuotas gėrimas.

Ar gali būti grąžintas mokesti už bilietą?
Mokestis už bilietą grąžinamas, jei renginys neįvyksta.
Jei renginys perkeliamas organizatorių iniciatyva, dalyviui pageidaujant, mokestis gali būti grąžintas.
Jei dalyvis dėl tam tikrų priežasčių nedalyvauja renginyje, mokestis už bilietą negrąžinamas.

 

Ką daryti, jei aš nusipirkau bilietą į Speed Dating'o renginį, tačiau nebegaliu dalyvauti?
Jei jau esi nusiprikęs bilietą, tačiau dėl tam tikrų svarbių priežasčių nebegali dalyvauti, informuok Speed Dating'o administraciją mažiausiai prieš 2 dienas iki renginio. Tokiu atveju dalyvio mokestis nebus grąžintas, tačiau galėsi suderinti kitą Tau patogią renginio datą.
Renginio datą galima pakeisti tik 1 kartą.
Taip pat savo bilietą gali perdovanoti draugui (-ei), tik būtinai apie tai informuok mus prieš renginį. Jei esi VIP narys - bilietą gali perleisti tik VIP nariui. Jei nori bilietą perleisti ne VIP nariui, tuomet tavo draugas turės primokėti bilieto kainos skirtumą.
Jei neatvykai į renginį ir apie savo nedalyvavimą renginyje neinformavai organizatorių, dalyvio mokestis Tau nebus grąžinamas, bilietas nebegalioja.

 

Kaip galiu tapti VIP ir kokios yra VIP privilegijos? 

"VIP“ tapimo taisyklės: susimokėjęs vienkartinį 20 EUR mokestį, Tu jau esi VIP.
Susimokėti galima registruojantis į bet kurį Speed Dating'o renginį. Pirmąją įmoką sudaro: VIP nario kaina+bilieto į renginį kaina
 
VIP privilegijos:
1. VIP‘as gali eiti į kokius tik nori Speed Dating'o renginius, mokėdamas už juos mažiau nei įprasta bilieto kaina, priklausomai nuo renginio tipo (*gėrimas įskaičiuotas). PS: esant išskirtiniams renginiams, VIP bilieto kaina gali šiek tiek didėti.
PS: vadinasi, pirmą kartą registruodamasis kaip VIP, Tu turi sumokėti vienkartinį 20 EUR VIP mokestį ir bilieto už pirmąjį renginį kainą. Į sekančius renginius Tu mokėsi mažiau nei įpratsta bilieto kaina.
3. Kartais VIP narys gali gauti NEMOKAMĄ dalyvavimą "Speeddating" renginiuose.
4. VIP'as nemokamai gauna kontaktus visų dalyvių, kurie jam pasakė "TAIP".
5. VIP narystė yra neriboto galiojimo.
 
Papildomos VIP privilegijos: kvietimai į koncertus, nuolaidos į masinius "Speed Dating'o renginius ir t.t.
PS: papildomos privilegijos gali keistis/ pasipildyti. Organizatoriai pasilieka teisę keisti/ papildyti VIP tapimo taisykles ar privilegijas.
 

Kada prasideda ir kiek laiko trunka Speed Dating‘o vakarėliai?
Jei skelbiama, jog renginio pradžia yra 19:00 val., tai:
Registracija: 18:30 - 18.50 val. Renginys prasideda 19.30 val. ir trunka apie 1 val.
 


Ką daryti, jei matau, jog vėluosiu į renginį?

Jei žinai, kad gali pavėluoti max 10 min. iki registracijos pabaigos, būtinai paskambink organizatoriams ir informuok apie tai.
Jei pavėluosi daugiau kaip 10 min iki registracijos pabaigos, renginyje dalyvauti nebegalėsi.
Jei apie savo vėlavimą į renginį neinformavai organizatorių arba pavėlavai daugiau nei 10 min. iki registracijos pabaigos, dalyvio mokestis Tau negrąžinamas, bilietas nebegalioja.
Kad nesusigadintum nuotaikos bei turėtum nuostabų vakarą, rekomenduojame atvykti šiek tiek anksčiau, pasilikti papildomo laiko nenumatytiems transporto kamščiams ir automobilio parkavimui.

 

Ar galiu ateiti į Speed Dating'o renginį, jei nesu užsiregistravęs arba nusipirkęs bilieto?
Tu gali pabandyti ateiti į renginį  ir neužsiregistravęs ar nenusipirkęs bilieto. Išskirtiniais atvejais, jei neatvyktų tokie dalyviai, kurie turi nusipirkę bilietą, tačiau neatvyko ir mūsų apie tai neinformavo, leisime Tau dalyvauti renginyje.
 

Kokia apranga tinkama Speed Dating‘o vakarėliams?
Nėra specialaus aprangos kodo. Tiesiog apsirenk taip, kaip rengtumeisi eidamas į pasimatymą. Jei patiksi sau - neabejojame, kad patiksi ir kitiems.
 

Ar yra pasimatymo taisyklės? Kas lemia sėkmingą pasimatymą?
Vėl grįžote iš nepasisekusio pasimatymo? Niekas nesakė, kad eiti į pasimatymus ir rasti tinkamą partnerį lengva. Pirmi pasimatymai dažnai būna visai ne tokie, kokių norėtume, juos lydi netikėtumai ir įvairūs kuriozai. Antri pasimatymai dažniausiai jau geresni ir jei būna trečias, vadinasi, santykiai nenutrūks. Sužinokite sėkmingo pasimatymo paslaptį ČIA.


Kokie žmonės ateina į Speed Dating‘o renginius?

Kai kurie linkę manyti, kad į greituosius pasimatymus eina nevykėliai, nepatrauklūs ir savimi nepasitikintys žmonės. Turime nuvilti taip manančiuosius. Dauguma Speed Dating‘o renginiuose besilankančių žmonių yra savimi pasitikintys, įdomūs, nebijantys išbandyti naujovių. Jie tiesiog neturi daug laiko antrosios pusės paieškoms. Atėjęs čia sutiksi malonius, draugiškai nusiteikusius dalyvius.
Neblaivūs asmenys į greitųjų pasimatymų renginį nebus įleidžiami.
 

Kiek ir kokio amžiaus žmonių dalyvauja Speed Dating‘o renginiuose?
Paprastai Speed Dating‘o renginiuose dalyvauja apie dešimt moterų ir tiek pat vyrų. Dalyvių amžius - nuo 18 iki 99 m. Renginiai yra suskirstyti pagal amžiaus grupes, todėl gali pasirinkti ir užsiregistruoti į Tau tinkančią.

 

Ką daryti, jeigu aš norėčiau susipažinti su jaunesniais ar vyresniais dalyviais, tačiau pagal savo amžių į Jūsų suformuotą amžiaus grupę aš nepatenku?
Jei Tavo amžius nuo mūsų suformuotos amžiaus grupės yra didesnis ar mažesnis keliais metais, tai gali drąsiai registruotis!
 

Ar gali pasikeisti renginio data, vieta ar laikas?
Renginio organizatoriai pasilieka teisę pakeisti renginio datą, vietą ar laiką, jei tai yra būtina. Apie tai bus asmeniškai informuojamas kiekvienas į Speed Dating‘o renginį užsiregistravęs dalyvis. Jei bilietas į perkeltą renginį yra brangesnis, anksčiau užsiregistravusieji dalyvauja už tą kainą, už kurią jau yra nusipirkę bilietą.
 

Kaip aš sužinosiu kas pasakė man “Taip”?
Dalyviai, kurie nusipirko bilietą į renginį internetu www.speeddating.lt, per kelias valandas po įvykusio renginio nurodytu el.paštu gaus laišką su prisijungimo duomenimis. Tuomet mūsų internetiniame puslapyje paspaudę skiltį „REZULTATAI” bei prisijungę galės pamatyti kas Jiems pasakė “Taip”.

Dalyviai, kurie neturėjo galimybės susimokėti internetu ir įsigijo bilietą „Tiketa“ bilietų kasoje, per 24 val. po įvykusio renginio rezultatus gaus renginio metu užpildytoje anketoje nurodytu el.paštu arba SMS.
 

Ar galiu gauti kontaktinę informaciją žmogaus, kuris man labai patiko, tačiau manęs nepasirinko?
Speed Dating‘o tikslas – suteikti galimybę žmonėms susipažinti. Vienas kitam patikusieji dalyviai specialioje kortelėje pažymi “TAIP ”ir per kelias valandas iš organizatorių gauna vienas kito kontaktus. Negalėsime Tau duoti kontaktinės informacijos dalyvių, kurie Tau nepažymėjo „TAIP“, nes tai reiškia, kad Tavo pašnekovas nebenori pratęsti pažinties. Mes gerbiame tokius dalyvių norus ir duodame kontaktus tik dalyviams, kurių pasirinkimai sutapo. Tačiau už papildomą 1,5 EUR mokestį, Tu gali sužinoti kontaktinę informaciją dalyvių, kurie Tau pasakė „TAIP“.
 

Kur dar galima rasti informacijos, nuotraukų apie Speed Dating'o renginius?
https://www.facebook.com/speeddating.lt/

Speeddating grupė
Čia galite tapti mūsų gerbėjais, rašyti komentarus, pasiūlymus bei pageidavimus.

 

Kviečiame tapti Speeddating rėmėjais:
http://www.patreon.com/speeddating

Ačiū, kad esate kartu!

 

Jeigu turi daugiau klausimų, prašome susisiekti su mumis nurodytais kontaktais arba "online" pokalbiui per messanger.