speeddating - greitos pažintys

Ar žinai, kad gali tapti VIP nariu ir dalyvauti SpeedDating renginiuose vos nuo 4 eur.? Apie VIP skaityk D.U.K

Naujienos         

 

NAUJIENA - MIŠRI GRUPĖ "Kvadratinio stalo klubas"
Galbūt turite daugybę gerų idėjų ir nestygstate noru papasakoti jas visiems, galbūt sukatės versle ir norite pristatyti paslaugas, pateikti įdomius pasiūlymus, galbūt rengiate naują darbo projektą ir ieškote bendraminčių ar pagalbininkų? O gal turite hobį, kuriuo norite pasidalinti su kitais? Arba pasijutote vienišas ir neturite su kuo tiesiog pasivaikščioti? Ir dar begalė priežasčių, dėl ko Jums nesinori būti vienam. Šiame renginyje turite galimybę susipažinti su daug įvairių žmonių! Kviečiame dalyvauti moderniame "Mišrios grupės" pažinčių renginyje. Tai ne tik galimybė sutikti savo antrąją pusę, bet ir užmegzti naujų pažinčių, išbandyti kažką naujo ir tiesiog gerai praleisti laiką. Šiame renginyje nėra amžiaus limito, neskirstomi vyrai ar moterys. Kviečiami visi, kurie nori praplėsti bendraminčių ratą, susirasti draugų bendravimui, kelionėms, laisvalaikiui, partnerių darbui ir t.t.. Renginyje dalyvauja apie 20 žmonių, kurie vakaro metu susipažįsta vieni su kitais. Renginio tikslas - pristatyti save ir sužinoti apie kitus tam, kad visi surastų kuo daugiau tarpusavio interesų.
  Alterantyva: renginys su vyno degustacija.
Šį vakarą užmegsite tikrai malonią pažintį! Pirmiausiai su Prosecco - pačiu populiariausiu putojančiu gėrimu visame pasaulyje, o vėliau ... kas žino? Taigi, renginys susidarys iš 2 dalių: vakaro pradžioje mintimis nusikelsime į Italiją, kur profesionali somelje susipažindins su įvairiausių stilių ir rango Prosecco, tada grįšime į realybę ir čia pat juos degustuosime (bus pristatomos 2 skirtingos vynų rūšys). Ragausite ne tik prosecco, bet ir mini užkandžius. Antroje dalyje dairysimes aplink ir jaukiai bendrausime ne tik apie tai, ką kątik išragavome, daugiau susipažinsite vieni su kitais, užmegsite kontaktus. Šio renginio ieškokite "Išankstinėje registracijoje".
Renginio trukmė~2 val.

 


PASIMATYMAS ŠOKYJE
Sakoma, kad priešingybės traukia, tačiau sutikite, kad gyvenime geriausiai sutaria tie, kurie turi kuo daugiau panašumų ir bendrų pomėgių. Kaip nesuklysti ir išsirinkti tą antrąją pusę tokią, kuri kuo geriau atitiktų tavo išsvajotą idealą? Pažinčių renginių organizatoriai ir Šokių akademija siūlo smagią naujieną - pasimatymą šokyje! Pirmoje renginio dalyje Jūs įprastai bendrausite po 4 minutes, sėdėdami prie staliukų. O antroje dalyje turėsite nuostabią progą daugiau pažinti vienas kitą šokant: profesionali šokių mokytoja visus dalyvius pakvies pasimokyti labai paprastų šokių žingsnelių, kuriuos išbandys visi, šokio sukūryje besikeisdami poromis. DOVANA: renginio metu net 2 laimingieji laimės pamokas dviems su profesionalia mokytoja! Mėgaukitės įdomiomis pažintimis, tai dar viena galimybė pažinti vieni kitus artimiau.
 

DOUBLE PASIMATYMAS (Tylusis + įprastas) – madingi pasimatymai be žodžių.

Įdomu, ką pasakoja savo draugams žmonės, grįžę iš „tyliojo pasimatymo“? „Tylieji pasimatymai“ – tai nauja „greitųjų“ pasimatymų forma, kai dalyviai gali vienas į kitą žiūrėti, bet negali kalbėti.
Pasak idėjos sumanytojų, kurie rengia pirmuosius, bet jau išpopuliarėjusius „tyliuosius“ pažinčių vakarėlius Londone, žmonės vienas kitą atranda instinktyviai ir jiems nereikia žodžių, užtenka tik žvilgsnio, kad galėtų įsimylėti. Daugelis „greitųjų pasimatymų“ dalyvių tvirtina, kad pokalbiai per pažinčių vakarėlius yra pati nemaloniausia dalis, nes nepažįstami žmonės nežino ką vienas kitam sakyti. „Tyliųjų pasimatymų“ rengėjai tvirtina, kad jų pažinčių vakarėliai yra jaukesni ir patrauklesni, nes žmonėms nereikia kalbėti.

Pažinčių renginių Lietuvoje "Speed Dating" organizatoriai patobulino "Tylųjį pasimatymą": pirmajame pažinčių rate dalyviai kūno/gestų/šypsenos kalba bendraus po 2 minutes, o antrajame rate 2 minutes bendraus įprastai. Jei norite per pirmąjį pasimatymą labiau pažinti žmogų - rekomenduojame 
būtinai pabandyti DOUBLE pasimatymą, Jūs turėsite galimybę įvertinti priešingos lyties atstovą dvigubai geriau. Gyvenimas per trumpas rutinai, išnaudokite visas galimybes!
Norintys dalyvauti tokiame renginyje, rašykite mums el.paštu. Susiformavus reikiamam dalyvių skaičiui, organizuosime DOUBLE pasimatymą.

 

"Speed Dating" rekomenduoja:  PASIMATYMO TAISYKLĖS :
Vėl grįžote iš nepasisekusio pasimatymo? Niekas nesakė, kad eiti į pasimatymus ir rasti tinkamą partnerį lengva. Pirmi pasimatymai dažnai būna visai ne tokie, kokių norėtume, juos lydi netikėtumai ir įvairūs kuriozai. Antri pasimatymai dažniausiai jau geresni ir jei būna trečias, vadinasi, santykiai nenutrūks. Pirmiems pasimatymams būtina tinkamai pasiruošti ir susipažinti su svarbiausiomis pasimatymų taisyklėmis.

 

 

Tiems , kurie sutiko savo antrąją pusę Speed Dating'o renginių metu, dovanojame:

 - 50 proc. nuolaidą vestuvių organizavimo paslaugoms!
   Jūsų šventę organizuos profesionali renginių organizavimo įmonė UAB "XXI a. renginiai"

                           

 

Kaukių pasimatymas (Didysis „Speed Dating“ renginys)
2010 birželio 18 d.
Norime pasidžiaugti sėkmingai įvykusiu penktadienio renginiu ir dėkojame visiems, kurie iš visos širdies prisidėjo prie šios šventės. AČIŪ atlikėjams, AČIŪ svečiams, AČIŪ rėmėjams, AČIŪ draugams!!!
...čia galite pamatyti šventės akimirkas.
 

 

APIE MUS RAŠO

"Lietuvos ryto TV" šventinis žinių reportažas, 2015 12 25
http://tv.lrytas.lt/?id=14511404411449641786

 

 

Svetainė "Klaipeda.diena.lt", "Pažinčių renginiai jau ir Klaipėdoje", 2014 09 13
http://klaipeda.diena.lt/naujienos/klaipeda/miesto-pulsas/pazinciu-renginiai-jau-ir-klaipedoje-649020#.VBa25RZ0aMl


Svetainė vlmedicina.lt: "Greitieji pasimatymai: smagi pramoga ar bėgimas nuo savęs?", 2014 05 10
http://www.vlmedicina.lt/2014/05/greitieji-pasimatymai-smagi-pramoga-ar-begimas-nuo-saves/
 

"Lietuvos rytas": Darbo skelbimas: ieškau antrosios pusės, 2013 05 11
http://www.lrytas.lt/verslas/karjera-ir-rinkodara/darbo-skelbimas-ieskau-antrosios-puses.htm

 

Svetainė Delfi.lt, 2013 05 05
http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/greitieji-pasimatymai-issigelbejimas-vienisiams.d?id=61275833
 

Lietuvos studentų laikraštis "SAVAS", 2010 02 17
http://www.savas.lt/karta/1807-meiles-beieskant.html
 

Dienraštis "Kauno diena", 2010 01 22
http://kauno.diena.lt/naujienos/laisvalaikis/-greitieji-pasimatymai-ieskantiems-antrosios-puses-259414
 

Radijo stotis "Geras FM" interviu apie "Speed Dating", 2010 kovas.


 

VIP narystė  

 
Tu gali tapti VIP!
"VIP“ tapimo taisyklės: susimokėjęs vienkartinį 16 EUR mokestį, Tu jau esi VIP.
Susimokėti galima registruojantis į bet kurį Speed Dating'o renginį.
 
VIP privilegijos:
1. VIP‘as gali eiti į kokius tik nori Speed Dating'o renginius, mokėdamas už juos tik 3 EUR mokestį (*gėrimas įskaičiuotas).
PS: vadinasi, pirmą kartą registruodamasis kaip VIP, Tu turi sumokėti vienkartinį 16 EUR VIP mokestį ir 3 EUR už pirmąjį renginį. Į sekančius renginius Tu mokėsi tik po 3 EUR. (PS: į kai kuriuos išskirtinius renginius VIP bilietas gali būti brangesnis).
2. VIP'as nemokamai gauna kontaktus visų dalyvių, kurie jam pasakė "TAIP".
3. VIP narystė yra neriboto galiojimo.
 
Papildomos VIP privilegijos: kvietimai į koncertus, nuolaidos į masinius "Speed Dating'o renginius ir t.t.
PS: papildomos privilegijos gali keistis/ pasipildyti. Organizatoriai pasilieka teisę keisti/ papildyti VIP tapimo taisykles ar privilegijas.